Nerūdijančio plieno kaminai. Gamyba ir montavimas.
Dujinių katilų įdėklams išrašome dūmtraukio įdėklo įrengimo aktą.

Dvisieniai dūmtraukiai

 • Gaminame ir montuojame dvisienius apšiltintus dūmtraukius
 • Dvisieniai apšiltinti dūmtraukiai sudaryti iš vidinių ir išorinių skirtingo skresmens vamzdžių. Vidinis vamzdis gaminamas iš ne mažiau kaip 0.6mm storio, 316L, 316Ti markės rūgščiai atsparaus nerūdijančio plieno.
 • Išorinis vamzdis gali būti gaminamas ir nerūdijančio plieno, cinkuotos arba dažytos skardos. Nedūrijančio plieno išoriniai vanzdžiai gaminami iš ne mažiau kaip 0.6 mm, 304 markės skardos, kuri būna matinė, veidrodinė ar šlifuota. Cinkuoti vamzdžiai gaminami iš ne mažiau kaip 0.7 mm storio skardos. Spalvotų vamzdžių spalva dažniausiai derinama pagal stogo dangos spalvą.
 • Tarp vamzdžių dedamas nuo 50 mm iki 100 mm storio termo izoliacinis sluoksnis. Šiluminei izoliacijai naudojama priešgaisrinė karščiui atspari armuota akmens vata. Galima ir dvisluoksnė šiluminė izoliacija, dubliuota iš akmens ir keramikinės vatos, kuri atlaiko aukštas temperatūras.
 • Vidinio vamzdžio skersmuo galimas įvairus, nuo 100 mm iki 350 mm ir didesnio, priklausomai nuo šildymo įrenginio galingumo, tipo ir būsimo dūmtraukio aukščio. Židiniams ir daugumai kieto kuro katilams rekomenduojame rinktis vidinio vamzdžio skersmenį ne mažesnį kaip 200 mm, krosnelėms ir pirties katilams ne mažesni kaip 150 mm skersmens,
 • Dvisienio dūmtraukio sistema susideda iš atskirų sudedamųjų dalių:
  1m - 1,25 m ilgio segmentinių dvisienių šiltintų vamzdžių, tvirtinimo kranšteinų, dvisienio šiltinto trišakio su kondensato surinktuvu ir pavala, viršutinio antgalio. Montuojant dūmtraukį per stogą naudojama stogo sandarinimo detalė.
  Segmentiniai vamzdžiai tarpusavyje sujungiami nerūdijančio plieno kniedėmis ir sujungiamosiomis apkabomis. Siekiant aukšto dūmtraukio efektyvumo, šildymo įrenginį prie dūmtraukio prijungiame tik per 45° kampą turintį dvisienį apšiltintą trišakį.
 • Visus montavimo darbus atlieka tik kvalifikuoti darbuotojai laikantis visų priešgaisrinės saugos reikalavimų.
Dirbame: Kaunas, Raseiniai, Ariogala, Kėdainiai, Jonava, Ukmergė, Kaišiadorys, Vilnius, Elektrėnai, Prienai, Birštonas, Alytus, Marijampolė, Lazdijai, Kazlų Rūda, Šakiai, Jurbarkas.