Nerūdijančio plieno kaminai. Gamyba ir montavimas.
Dujinių katilų įdėklams išrašome dūmtraukio įdėklo įrengimo aktą.

Kaminų įdėklai

Kam reikalingas kamino įdėklas?

Nerūdijančio plieno kamino įdėklas reikalingas tam, kad apsaugotų esamus plytinius ir kitokius kaminus nuo greito suirimo, kuriuos veikia degimo metu išsiskiriančios agresyvios medžiagos, rūgštys, kondensatas.

Įdėklus gaminame ir montuojame apvalius ir ovalius iš nemažiau kaip 0,6 mm storio 316L, 316Ti markės rūgščiai atsparaus nerūdijančio plieno. Įdėklus montuojame iš atskirų sudedamųjų 1-1,25m ilgio segmentinių vamzdžių, kurie tarpusavyje sujungiami nerūdijančio plieno kniedėmis. Įdėklą įleidžiame į kaminą tik maksimaliai didžiausio diametro kokį leidžia esamo kamino angos skersmens plotas.

Įleidžiamų į kaminą įdėklų galimi diametrai:
- apvalaus nuo 100mm iki 250 mm ir didesni
- ovalaus 110x190 mm, 110x210mm, 120x210mm, 120x230mm, 120x240mm, 130x240mm, galimi ir kiti išmatavimai

Siekdami aukšto įdėklo veikimo efektyvumo, didelį dėmesį skiriame šildymo įrenginio prijungimui prie apatinės įdėklo dalies, kuri susideda iš atskirų fasoninių dalių. Dūmai į vertikalią įdėklo dalį turi patekti lengvai ir greitai. Kad sumažintume pasipriešinimą srautui, šildymo įrenginį prijungiame tik per 450 kampą turintį trišakį. Sujungimui naudojame apkabinamą movą. Po trišakiu dedasi pravala su kondensato surinkėju. Šios dalys montuojamos į esamo kamino angos vidų per apačioje ties įrenginiu išpjautas angas. Viršutinėje dalyje ant įdėklo užmaunama kamino sandarinimo detalė. Reikalui esant ant viršaus uždedamas stogelis ar kitokia detalė apsauganti nuo kritulių ir vėjo.

Kamino įdėklo montavimo darbus atlieka tik kvalifikuoti darbuotojai, laikantis visų priešgaisrinės saugos reikalavimų.

Suteikiame 10 metų garantiją.

Kviečiame bendradarbiauti santechnikus, židinių meistrus.

Dirbame: Kaunas, Raseiniai, Ariogala, Kėdainiai, Jonava, Ukmergė, Kaišiadorys, Vilnius, Elektrėnai, Prienai, Birštonas, Alytus, Marijampolė, Lazdijai, Kazlų Rūda, Šakiai, Jurbarkas.